Can Danışmanlık Çocuk Bakıcısı, Yada Yabancı Uyruklu Çocuk Bakıcısı Hizmetimiz İle Edindigimiz Tecrübeler ve Referanslarımız İle İstanbul İlinin Birçok İlçesinde Sizlere Destek Olmak , İhtiyaçlarınızı Tamanlamak İçin Buradayız .
cocuk_bakici1.jpg

Can Danışmanlık Çocuk Bakıcısı, Yada Yabancı Uyruklu Çocuk Bakıcısı Hizmetimiz İle Edindigimiz Tecrübeler ve Referanslarımız İle İstanbul İlinin Birçok İlçesinde Sizlere Destek Olmak , İhtiyaçlarınızı Tamanlamak İçin Buradayız .
Hayatımızda Çocuklarımızı Gözümüz gibi Sakınıp Herşeyden Korumak İstedigimiz bir Dönemden Geçiyoruz.  Her Anne Baba Çocukları konusunda Hassastır, Çocuklarımızın Herzaman İyi Oldugunu Bilmek İçimizi Rahatlatır, Hayatın Getirdiği Şartlar Gerekçesiyle Zaman Zaman Çocuklarımızdan Uzakta Kalmamız Gerekiyor,  Siz Çaılışrken, Dışarda İşiniz variken, Yada Eşiniz Dostunuz İle Daha Uzun Süreli Vakit Geçirmek İstediginiz zaman Evde Çoçugum Ne Yapıyor Acaba Deme Derdinize bir Son Getirmek İçin Sizlere Çocuk Bakıcısı yada Yabancı Uyruklu Çocuk Bakıcısı İmkanı Sunuyoruz. 
Çoçugunuza Bakıcı Arariken Ne kadar Zorlandıgınızı Tahmin Edebiliyoruz. Çünkü Bizlerinde bir Ailesi var .  Çocuk Bakıcısı Bulmanız için Can Danışmanlık Çoçuk Bakıcısı Sizin iStek ve Taleplerinize Uygun Çocugunuzun Kişisel Gelişimi için, Kendini Geliştirme Topluma Yararlı bir birey Olarak Yetişmesi için Tarafınıza Bu işte Oldukça Başarılı Referansları Olan İyi Çocuk Eğtimi Almış , Çocukları seven , Sizlerin Yoklugunu Hissettirmeyecek, Hastalandıgında Başucunda Bekleyen, Acıktıgında Karnını Doyuran, Tuvaleti Geldiginde Tuvalet Egitimleri veren Üzerini Kirlettiginde Değiştiren, Yoruldugunda, Uyuması Gerektigini Bilen Özetle Sizin Kadar Olamasada Ona Yol Gösterici Bir Öğretmen Işıgında Can Danışmanlık Çocuk Bakıcısı Şirketi Olarak Gereken Özveriyi Gösterdiğimizi Bilmenizi İsteriz. 

Çocuk Bakıcısı Alırken Nelere Önem Vermelisiniz ?
*Öncelikle Çocugunuzun Yaş grubuna Uygun Bakıcı Seçmelisiniz. Yeri Geldiğinde Çocukla Çocuk Olabilen , Yeri Geldiginde Disiplinli bir Öğretmen Havasına Bürünen , Çoçugunuzu İçtenlikle Kabul Eden, Bir Hatasında Kızmayan Daha Sakin Görünüme Sahip Profilleri Şecmeniz Size Yarar Sağlayacaktır. 
*Çoçugunuzun Eğtimi İle İlgili Yardımcı Olmasını İstiyoriseniz Üniversite Yada Yüksekokul Mezunu Çocuk Gelişimi Okuyan, Yada Bu Alanda İlgi Ve Becerilere Sahip Kişiler Sizlere Oldukça Büyük Fayda Saglar.
*Çocugunuz SP ( Serabral Palsi ) ( Beyin Özrü ) Sipina Bifida (Ayrık Omurga ) Duşhenne Müsküler Distrofi (Özetçe Kas Erimesi ) Kemik Hastalıkları , Felçliler Gibi Engelli Ve Fiziksel Anlamda Zorluk Çeken Çocugunuza Bakıcı İsityoriseniz , Şartları Baştan Bakıcı İle Konuşup Belirtmeniz Gerekmektedir. 
*Sadece Engelli Çocuklar için Degil, Normal Çocugunuzu Heran Gözetmek İstiyoriseniz Evinize Kamera Taktırabilir, Bakıcıyı ve Çoçugunuzu Gözlemleyebilirsiniz. 
*Çoçugunuzun Sağlığı için Alkol , Sigara Tüketmeyen Bilinçli Çocuk Bakıcısı Seçip Çocugunuza Kötü Örnek Olmadıgından Emin Olmanız Gerekmektedir. 
*Adaylar İle Görüşürken İş Şartlarını İşe başlama ve Bitiş Saatlerini Detaylı Konuşup Uzlaşmanız Gerekmektedir. Daha Sonrasında Olumsuz bir durum yaşanmamasını için Her İki Tarafın Birbirini Saglıklı Bir Şekilde Anlaması Çok Önemlidir.
*Çoçugunuz için Aday Seçerken  Onu Sürekli  Hastaneye Gitmek Zorunda bırakan bir  Hastalıgının Olup Olmadıgını Öğrenin. 
*Tercih Edeceğiniz Bakıcıları Kıyaslayan Bir Liste Yapın , Ve İhtiyacınızı Hangisi Daha Çok Gideriyorise Ona Göre Karar Verin. 
*İş Görüşmelerinde Geçmişte Baktığı Çoçukları Sorun, Hal Hareket Mimik Ve Yüz İfadesine Dikkat edin. 
Çoçugunuz için En iyi Seçimi Yapmakta Zorlanırken Yabancıya Güvenmeniz Gerektginin Bilincinde Olacagınız için, Can Danışmanlık Çocuk Bakıcılarına Sorunsuz Güvenip Çocugunuza Zarar Verilmeyeceginden Emin Olabilisiniz.