Can Danışmanlık Bebek Bakıcısı Hizmetlerimizin içerisinde en çok Ağırlık Verdğimiz Özenle Çalışarak Sizlere Faydalı Olmak Adına Üzerine Titredigimiz Referanslarımızı Değerlendireceginiz, Güvenli Bir Ortamda Hissedeceginiz Tek Adres.
bebek_bakici.jpg

Can Danışmanlık Bebek Bakıcısı Hizmetlerimizin içerisinde en çok Ağırlık Verdğimiz Özenle Çalışarak Sizlere Faydalı Olmak Adına Üzerine Titredigimiz Referanslarımızı Değerlendireceginiz, Güvenli Bir Ortamda Hissedeceginiz Tek Adres.

Bebek Bakıcılığı Günümüzde Oldukça Önem Arz Eden Sadece Ebeveynler için Değil Bebeğin Kişisel Gelişimine Katkı Sağlayıp, Doğru Beslenme , İç Güdüsel Olarak Anne Eksikliliği Yaşamaması Gereken bir Ortam Oluşturarak Sizler İçin Bakıcılarımızı Özenle Seçiyoruz . Son Dönemde Çalışan Anne Sayısının Artması İle Birlikte, Çoçuklarına yeteri kadar Vakit Ayıramadıkları, Çalışma Saatlerinin Esnek Olması ,İş Çıkış Saatini ve Trafigide Baz Alırsak Annelerin işi bir hayli zorlaşıyor . Bu Esnada Devreye Annelerin Yardımcısı Bebek Bakıcıları  Giriyor. Bebek Bakıcıları , Çocugun Uyanma Saatinden Anne Eve Gelene Kadar, Veya Yatılı İse Bebek Uyuyana Kadar Bebegin Sorumluluklarını Üstlenir. Bebek Bakıcınızın Saatlerini Sizler İsteginiz ve Talepleriniz Doğrultusunda İş Görüşmesinde Karşılıklı Konuşarak Belirleyebilirsiniz. Bebeginiz için En Doğru Yol Hangisi ise onu şeçmelisiniz.  Evinize İlk Defa Bebek Bakıcısı Talep Edecekiseniz Bilmeniz Gereken En Önemli şey Sizlerin Özel Durumlarıdır. Bebek Bakıcısına Bebeginiz ile İlgili Hastalık, Yemek Saati, Kullandıgınız Mama, Tercih Ettiginiz Çocuk Bezi , Tercih Ettiginiz Biberon,  Uyku Saati, İşiniz ile İlgili Yaşanan Aksaklıklarınız, Bunların Hepsini Açık bir Şekilde Dile Getirmelisiniz.

BEBEK BAKICISI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN UNSURLAR

Evinize Bebek Bakıcısı Almaya Karar Verdikten Sonra Daha Önce Bu konuda Kaç Yıl Yada Kaç Ay Tecrübe Edindiğini Öğrenin.

 Etrafınızda Bigisi Olan Kişi ve Kurumlara Danışmayı İhmal Etmeyin.

İşe Alacagınız Personelin Ailesi İle İlgili İşi Konusunda Problem Yaşayıp Yaşamadığını Sormaktan Çekinmeyin.

Tam Zamanlı ,Yatılı Bebek Bakıcı Arayan Kişiler Kesinlikle Yabancı Uyruklu Bebek Bakıcılarını Tercih Etmelidirler. Yabancı Uyruklu Bebek Bakıcılarının İş Opsiyonu Olarak Göreve Daha Uygun Adapte Olacıgından, Bebeginiz İçin Önem Arzeder. 

Bakıcının Bebege Bakacagı Ortam Kameralı ise Bunu İş Görüşmesinde Dile Getirip Kişinin İznini Almalısınız.  İşe Almadan Önce Bebek Bakıcısından Bazı Sağlık Kontrol Belgeleri İstemeniz Gerekmektedir ( Hepatit B Hepatit C HİV Kan Testleri ) Bunlar Sizin Tarafınızdan Karşılanır.

Can Danışmanlık Bebek Bakıcısı , Çocugunuz için Sürekli Çaılışp , İhtiyaçlarınızı Karşılamayı Hedefler. Sizlerde İyi bir Bebek Bakıcısı Talep ediyoriseniz Bizleri Aramaya Çekinmeyin.