Evde Yaşlı Bakım Hizmeti Grup Olarak Planlanması Gereken, Kişinin Yetersiz Olduğu Yerde Hasta Bakıcılar Tarafından bir Plan Doğrultusunda Girişimsel Uygulanan Hastanın Günlük İnkondinans ve Vital Bulgularını İnceleyen, Onun Her Anında Yanında Olabilecek Kişilerin Verdiği Alt Sağlık Hizmet Grubudur.
yasli_bakici1.jpg

Evde Yaşlı Bakım Hizmeti Grup Olarak Planlanması Gereken, Kişinin Yetersiz Olduğu Yerde Hasta Bakıcılar Tarafından bir Plan Doğrultusunda Girişimsel Uygulanan Hastanın Günlük İnkondinans ve Vital Bulgularını İnceleyen, Onun Her Anında Yanında Olabilecek Kişilerin Verdiği Alt Sağlık Hizmet Grubudur. Toplum Popülasyonunda Yaşanan Artış Yaşlılık Seviyesinin İlerlemesine Sebebiyet Veriyor.

Can Danışmanlık Evde Yaşlı Bakımı Hizmetimi Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Evde Yaşlı Bakım Hizmeti Nedir ? 
Evde Yaşlı Bakım Hizmeti Grup Olarak Planlanması Gereken, Kişinin Yetersiz Olduğu Yerde Hasta Bakıcılar Tarafından bir Plan Doğrultusunda  Girişimsel Uygulanan  Hastanın Günlük İnkondinans ve Vital Bulgularını İnceleyen, Onun Her Anında Yanında Olabilecek Kişilerin Verdiği  Alt Sağlık Hizmet Grubudur. 
Toplum Popülasyonunda Yaşanan Artış Yaşlılık Seviyesinin İlerlemesine Sebebiyet Veriyor.
Yaşlılık, Kişinin Hem Bedenen Hem'de Zihnen Gerilemesine Sebep Olan , Hayati Değerlerinin Zorlaştığı Günlük Yaşam Hareketlerinin Kısıtlandığı  Fizyolojik ve Psikolojik olarak Kendine Yetememe Duygusu Kişi için bir Hayli Zor Hale Geliyor.  İşte Tamda Burada Devreye Evde Yaşlı Bakım Hizmeti , Ve Bakıcılar Devreye Giriyor. 

Evde Yaşlı Bakım Hizmetine Başvuran Kişilere iyi Eğitim Almış, Hasta Kişinin Her Anında Yanında Olabilecek, Psikolojik ve Fizyolojik Destek Sağlayabilecek, Kendi Öz Evladı gibi Seveceği Hasta Bakıcıları İle Bir araya Getirme İmkanı Sunuyoruz. 

Can Danışmanlık Evde Yaşlı Bakım Hizmeti İle Dışarda , Tatilde, Toplantıda , Seyahatte Kısacası Sizler Nerede Olursanız Olun, Hasta Bakıcılarımızın, Yakınınıza Gözü Gibi Bakacağından Şüphe Duymayacaksınız,. Bakıcılarımız ile planlı Bir Şekilde Sıkı ve Özverili Çalışarak, Gerek İlaç Takibi Şeker , Tansiyon ,Kolestrol , Diğer Kullandığı ilaç Takipleri Yeme içme, Tuvalet v.b İhtiyaçları gibi Temel Unsurlar ile  Yakınınızın Rahatlığı için Elimizden Geleninin Fazlasını Her Daim Yapmaya Hazırız.  Size Bir Telefon Kadar Yakın Olduğumuzu Unutmayın.  Sağlıcakla Kalın.